Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

Toidudiagnostik

 1. Toidudiagnostik ( liikumis harrastuse treener ) on ilmutis, kes soovib ühendada kasulikud/vajalikud teadmised inimestega. Tänu sellele on inimestel lihtsam orienteeruda ,,TERVISLIKUS MAAILMAS,, millest võib olla kasu nii Sinule kui ka Sinu perele, lähedastele, sõpradele.
 2. Vaata kindlasti lihtsalt maitsvad igapäevatoidud Terav Eestlane OÜ ja mõõdukas tervisesport spordiklubi Seasick MTÜ – ga.
 3. Vaata lihtsa, maitsva ,tervisliku igapäevatoidu video retsepte youtube Terav Eestlane.
 4. Eesti Vabariigi Toitumisprogramm NutriData . Sellest võib Sinule ja Sinu lähedastel abi olla, et saada jagu ÜLEKAALUST. Kindlasti vaata ka meie enda You tube kanalit Esita oma maitse ! Meie BMI tabelist saad kiirelt teada, kas oled normaal-, ala- või ülekaalus.

Kas tead, mida tähendab BMI?

Lühend BMI (Body Mass Index) ehk KMI (kehamassiindeks) on suurus, mis väljendab kehakaalu ja pikkuse suhet. Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) kasutab seda hindamaks kas oled normaal-, ala- või ülekaalus.

Sinu kaal (kg):
Sinu pikkus (cm):
Sinu BMI: 

  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
   Vali tarneviis