Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

MURULAUK (35g)

2,60 

Murulauk on kuivatatud ja sobib jogurt, kohupiim, salatid, aedviljad, juurviljad, kaunviljad, taime õlid, supid, hautised, muu meelepärane toiduaine. Vanasti oli murulauk tugevasti seotud ebausuga. Nii näiteks arvati, et kimbuke murulauku hoiab õnnetuse eemal. Lisaks usuti murulaugul olevat nõidusvastasest väge, just seepärast kasvatati teda palju kloostriaedades. Kala, liharoogade maitsestamiseks. Mugav ja käepärane pakend.

Murulauk on kuivatatud ja sobib jogurt, kohupiim, salatid, aedviljad, juurviljad, kaunviljad, taime õlid, supid, hautised, muu meelepärane toiduaine. Vanasti oli murulauk tugevasti seotud ebausuga. Nii näiteks arvati, et kimbuke murulauku hoiab õnnetuse eemal. Lisaks usuti murulaugul olevat nõidusvastasest väge, just seepärast kasvatati teda palju kloostriaedades.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine