Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

Treener

 1. Christian Lumiste on ilmutis liikumis harrastuse (kutsetunnistus nr.205009) treeneri näol.
 2. Toit ja toitumine on faktorid, mis mõjutavad oluliselt treeningu efektiivsust ja sportlikku saavutusvõimet. Oluline on mitte üksnes toidu kogus, vaid ka selle optimaalne toitaineline koostis.
 3. Minust võib kasu olla Sinule treenerina – jõusaalis, kodus, looduses, merel !
 4. Mina oma treening meetoditega tagan Sinule hea tervise ( südame-veresoonkonnale, hingamissüsteemile, organite ja süsteemide töövõime tõus ), mitmekülgne kehaline areng üldisele töövõimele/koormustaluvusele, taastumine õige toitumisega !
 5. Samuti teen toidu valmistamise koolitusi ( Soome, Eesti ) üksikisikutele, paaridele, gruppidele – oskus lihtsaks, soodsaks, maitsvaks igapäevatoiduks -kus vaialikud toitained, vitamiinid, mineraalained saad igapäeva toiduga !
 6. Vaata kindlasti video retsepte youtube Terav Eestlane. ja You tube kanalit Esita oma maitse !
 7. Minu prioriteet on tutvustada inimestele erinevaid sportimis/liikumisharrastuse võimalusi + naturaalse toidu valmistamise lihtsaid viise = lihtsalt täisväärtuslik elustiil ilma ravimiteta ! lahendus@esitaomamaitse.ee

Kas tead, mida tähendab BMI?

Lühend BMI (Body Mass Index) ehk KMI (kehamassiindeks) on suurus, mis väljendab kehakaalu ja pikkuse suhet. Maailma Terviseorganisatsioon (WHO) kasutab seda hindamaks kas oled normaal-, ala- või ülekaalus.

Sinu kaal (kg):
Sinu pikkus (cm):
Sinu BMI: 

  0
  Sinu ostukorv
  Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
   Arvuta saatmine