Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

KARTUL ahju-prae-keedu (85g)

4,90 

Koostisosad: küüslauk,tilliseemned, aed-piparrohi, kurkum, tüümian, basiilik, must pipar, majoraan, estragon, salvei.

KARTUL ahju-prae-keedu on just mugulatele ( kartul ) mõeldud, et Sina saaksid seda teha oma kodus, super ahjus või pliidil prae, keedu, ahju kartulit. Tuletame meelde, kartulil kõige kasulikumad osad sinu organismile on just kartuli koores. Terav Eestlane soovitab: Pese kartul puhtaks ja alusta juba täna, mitmekülgse naturaalse toiduga.

Koostisosad: küüslauk, tilliseemned, aed-piparrohi, kurkum, tüümian, basiilik, must pipar, majoraan, estragon, salvei.

KARTUL ahju-prae-keedu  on loodud just Sinule ja Sinu perele, et saaksid nautida Eestlaste lemmikut kartulit ja muid aed-, juur-, köögi-, kaunvilju. Nagu sibulköögiviljad, on ka mugulad maa-alused taimevarred, mis on kohastunud toitaineid talletama. Suure tärklise sisaldusega mugulviljad on olnud oluliseks kaloriallikaks juba eelajaloolistest aegadest saadik ning on meie toidulaual tähtsal kohal ka tänapäeval. Terav Eestlane KARTUL ahju-prae-keedu on just mugulatele ( kartul ) mõeldud, et Sina saaksid seda teha oma kodus, super ahjus või pliidil prae, keedu, ahju kartulit. Tuletame meelde, kartulil kõige kasulikumad osad sinu organismile on just kartuli koores. Pese kartul puhtaks ja alusta juba täna, mitmekülgse naturaalse toiduga.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine