Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

SIBULAHELBED (85g)

2,80 

Sibulahelbed on valmistatud kuivatatud sibulatest. Terav Eestlane Sibulahelbed on magusa poolne ja annab toitudele pikantsuse ja aroomi. Sibulahelbed sobib kana, kala, liha, pizza, kala, aedviljad, juurviljad, köögiviljad, kaunviljad, soolased küpsetised ja veel 100 muul erineval moel.

Kategooria: Sildid: , , , , ,

Sibulahelbed on valmistatud kuivatatud sibulatest. Sibul on taimset päritolu toiduaine, mille all peetakse tavaliselt silmas hariliku sibula küpsenud ja puhkeseisundis  jämenenud lühivõsu ehk mugulsibulat.

Sibulataime osadest tarvitavad inimesed toiduks nii mugulat kui ka sibulalehti ehk sibulapealseid ehk rohelist sibulat. Mõlemat süüakse nii toorelt kui ka kuumtöödelduna, mugulat samuti hoidistatuna (näiteks marineeritult). Sibul on universaalne maitseaine, mis on koostisosadena väga paljude rahvaste menüüs. Eestis on näiteks tuntud Peipsi sibul, mis maitseb toorelt ja ka muul viisil väga maitsvalt. Terav Eestlane Sibulahelbed on see eest magusa poolne ja annab toitudele pikantsuse ja aroomi. Sibulapulber sobib kana, kala, liha, pizza, aedviljad, juurviljad, köögiviljad, kaunviljad, soolased küpsetised ja vee 100 muul erineval moel.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine