Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

Kanakas (140g)

5,90 

Koostisosad: küüslauk, koriander, ingver, kurkum, cayenne pipar, nelk.

Kanakas maitsesegu armastab kana, kana ja veelkord kana. Kuid ei lähe alt ka aedviljadega, salatitega, suppidega, sest kanakoivast või tiibadest on võimalik KANAKAS maitseseguga maailma maitsvamaid suppe valmistada. Suure tõenäosusega maitseb päris väikestest kuni päris vanade inimesteni. Terav Eestlane soovitab: 1kg kanale läheb 3-4 tl Kanakas maitsesegu.

Koostisosad: küüslauk, koriander, ingver, kurkum, cayenne pipar, nelk.

Kanakas maitsesegu armastab kana, kana ja veelkord kana. Kuid ei lähe alt ka aedviljadega, salatitega, suppidega, sest kanakoivast või tiibadest on võimalik KANAKAS maitseseguga maailma maitsvamaid suppe valmistada. Suure tõenäosusega maitseb päris väikestest kuni päris vanade inimesteni. Terav Eestlane  Kanakas naturaalne maitsesegu kõigile kellele meeldib naturaalne ja ehe toit. Kas teadsid: mitmes kultuuris, peamiselt aškenasi juutide hulgas on kanasuppi juba ammusest ajast kirjeldatud iseäranis tõhusa külmetuse ravimina. Uuring, mille käigus analüüsiti kanasuppi söönud külmetust põdevate inimeste vereproove, näitas, et kanasupil on tõepoolest põletikuvastased ja hingamisteid vabastavad omadused, mis leevendavad selliseid sümptomeid nagu nohu, samuti aitab kaasa seedesüsteemi tööle, tõstab vedelikutaset ja varustab organismi tervislike toitainetega.
Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine