Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

SAAGO pärlid (200g)

5,00 

Laos

Saago pärlid tehtult jahuks tarvitatakse leiva, pudru, pirukatäidise ja supi valmistamiseks. Pudingute valmistamiseks, paksendamist vajavate toitude sees. Soeta endale ja tunne rõõmu uudsusest.

Saago on troopikas kasvavate saagopalmide ja palmilehikute tüve säsis sisalduvast tärklisest valmistatud toiduaine. Saagopärlid on Eestis unustusehõlma vajunud tärkliseallikas, mida meie vanavana­emad nõukogude võimu eelsel ajal siiski kasutasid. Aasia maades on saagopärlid igapäevaselt kasutusel. Pärleid tehakse saagopalmist saadud tärklist granuleerides. Tulemuseks on pisikesed, 2 mm läbimõõduga palli­kesed, mis vees keetes paisuvad ja muutuvad läbipaistvaks.

Saagojahu tarvitatakse leiva, pudru, pirukatäidise ja supi valmistamiseks. Pudingute valmistamiseks, paksendamist vajavate toitude sees.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine