Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

SUMAHH (145g)

6,90 

Sumahh maitseaine on väga sobilik salatite või salatikastmete tegemiseks. Samuti kebabi, kala, kana kui ka soojadele võileibadele. Võib kasutada teena. Mugav ja käepärane pakend.

Sumahh ( Rhus coriaria ) on maitseaine, mida leidub metsikul kujul laialdaselt Vahemeremaades, Lõuna-Itaalias kui ka Lähis-Idas, eriti Iraanis. Araabia köögis väga sageli kasutatav maitse andja. Väga sobilik salatite sisse või salatikastmete tegemiseks. Samuti kebabi, kala, kana kui ka soojadele võileibadele. Võib kasutada teena. Soovitav lisada kuumtöötlemisel lõpupoole. Meie maal tehakse sellega kebabi liha, hõõrutakse grillitavat liha, linde, kalu, kuid Terav Eestlane Sumahh-i segatakse ka jogurti dippidesse, ning raputatakse salatitele. Lisaks vürtsitatakse sumahhiga riisi- ja kaunviljatoite. Samuti leidub Sumahhi maitsesegudes.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine