Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

KÜÜSVÜRTS (150g)

5,90 

Koostisosad: 80% küüslauk, 20% Vürts.

Küüsvürts on loodud inimesele, kes soovib universaalset maitsesegu, mis sobib paljudele erinevatele toiduainetele. Küüsvürts võid kasutada kartulid ahjus, praadimisel, hapukoore kastme tegemisel, erinevate lihatüüpide ( siga, loom, lammas, uluk, rupskid ) valmistamisel.

Kategooria: Sildid: , , , , ,

Koostisosad: 80% küüslauk ja 20% Vürtspipar.

Küüsvürts on loodud inimesele, kes soovib universaalset maitsesegu, mis sobib paljudele erinevatele toiduainetele. Universaalne naturaalne maitsesegu Terav Eestlane Küüsvürts koosneb kahest koostisosast : suurem osa küüslauk  ja väiksem osa Vürts. Küüsvürts võid kasutada kartulite ahjus tegemisel, praadimisel, hapukoore kastme tegemisel, erinevate lihatüüpide ( siga, loom, lammas, uluk, rupskid ) valmistamisel. Eriti kui kasutad šašlõki tegemisel, soovitame pooleks panna Tšillilauk maitseseguga näiteks 2kg lihale mõlemat maitsesegu 20g. Lisa veel sibul, äädikas ja muud endale meelepärast. Lubame, et kiidusõnad sööjate poolt on garanteeritud. Samuti sobib kala grillimisel, praadimisel, ahjus tegemisel. Küüsvürtsile meeldivad juur,-köögi,-aedviljad,- erinevad salatid ja kapsad. Vaata ka rohkem Terav Eestlane FB leheküljelt, millised võimalused on Küüsvürtsiga.Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine