Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

PEET (90g)

5,90 

Koostisosad: seesamiseemnedoregano, basiilik, vürtsköömen, salveimust pipar,tüümian, ingver, cayenne pipar.

PEET maitsesegu, et saaksid nautida  aedvilju, juurvilju, köögivilju, mugulvilju, kaunvilju-, ehkki enamus võivad olla mageda maitsega, sisaldavad need mineraale ja teisi väärtuslikke toitaineid. Terav Eestlane Peet maitsesegu  proovi kindlasti ka loomalihaga, suppides, salatites ja veel, mis Sinule pähe turgatab. Kui oled allergiline (sisaldab allergeeni seesamiseemned).

Koostisosad: seesamiseemnedoregano, basiilik, vürtsköömen, salvei, must pipar, tüümian, ingver, cayenne pipar.

Peet – hakka nautima täiel rinnal endale kasulikke toiduaineid ja unusta mõtetud tervisevaegused. Terav Eestlane on loonud PEET maitsesegu, et saaksid nautida  aedvilju, juurvilju, köögivilju, mugulvilju, kaunvilju-,ehkki enamus võivad olla mageda maitsega, sisaldavad need mineraale ja teisi väärtuslikke toitaineid. Juurviljadeks nimetatakse taimede maa-aluseid söödavaid osi. Mitte kõik neist pole tegelikult juured, sest juurviljade hulka kuuluvad ka varred. Sellised köögiviljad on välja arenenud või aretatud energiat talletama, koguma suhkruid, tärklist, teisi süsivesikuid ja toitaineid. Peet maitsesegu  proovi kindlasti ka loomalihaga, suppides, salatites ja veel, mis Sinule pähe turgatab. Kui oled allergiline (sisaldab allergeeni seesamiseemned).
Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine