Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

POMERANTS (100g) e. mõruapelsin

4,40 

Kala ja marmelaadi tegemiseks, liharoogade maitsestamiseks, magustoitude sisse, kookidele. Mugav ja käepärane pakend.Pomerantsipuu millelt tulevad mõruapelsini viljad,  on ruuduliste sugukonna tsitrulisete perekonda kuuluva heitlehiste lehtpuude liik. Looduslikult kasvab Loode-Indias ja Hiinas. Kasvatatakse peamiselt Indias ja Vahemeremaades.

Kala ja marmelaadi tegemiseks, liharoogade maitsestamiseks, magustoitude sisse, kookidele. Pomerantsipuu e. mõruapelsini puu ( Citrus aurantium ) on ruuduliste sugukonna tsitrulisete perekonda kuuluva heitlehiste lehtpuude liik. Looduslikult kasvab Loode-Indias ja Hiinas. Kasvatatakse peamiselt Indias ja Vahemeremaades. Puu peamine väärtus on oranži värvi marjataolised viljad, millel on veidi lamestatud kuju. Välimuselt näevad nad välja nagu mandariin või keskmise suurusega apelsin. Koor on viljast kergesti eraldatav ja see ise koosneb 12 sektorist/osast, millel on kortsus kollakad seemned. Puuvilja maitse on mõru ja hapukas. Terav Eestlane Pomerantsi leiad maitsesegus Õunavõlur. Apelsinipuu on tuntud ka oma valgete lillede poolest, millel on ilus nimi Apelsiniõis ning seda kasutatakse farmaatsiatoodetes ja parfümeerias Mugav ja käepärane pakend.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine