Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

SALATILL (45g)

3,90 

Koostisosad: basiilik, küüslauk, estragon, selleriseemned, must pipar.

Kui oled allergiline ( sisaldab allergeeni selleriseeme).

Salatill maitsesegu on ideaalne köögis naturaalse toidu maitsestamiseks-, aed-, juur-, kaunviljadele, salatitele, wok roogadele, taimetoitudele, õli kastmetele, maitse õliks, taimse toidu hautamiseks, supiks, pirukad, saiad, soolased koogid, ja kõigeks muuks- MIS  SINULE sobib. Köögiviljadel on meie igapäevasel toidulaual suur ja järjest kasvav tähtsus. Köögiviljad sisaldavad hulga inimorganismile tähtsaid kaitse- ja ehituslikke toitaineid.

Koostisosad: basiilik, küüslauk, estragon, selleriseemned, must pipar.

Kui oled allergiline (sisaldab allergeeni selleriseeme).

Salatill maitsesegu on ideaalne köögi naturaalse toidu maitsestamiseks-, aed-, juur-, kaunviljadele, salatitele, wok roogadele, taimetoitudele, õli kastmetele, maitse õliks, taimse toidu hautamiseks, supiks, pirukad, saiad, soolased koogid, ja kõigeks muuks- MIS  SINULE sobib. Köögiviljadel on meie igapäevasel toidulaual suur ja järjest kasvav tähtsus. Köögiviljad sisaldavad hulga inimorganismile tähtsaid kaitse- ja ehituslikke toitaineid. Eriti on need vajalikud noorele kasvavale organismile. Köögiviljad on suurimad vitamiini ja mineraalide allikad. Mida rohkem ja põhjalikumalt on toitlusteadus uurinud vitamiinide ja mineraalainete ülesannet inimkehas, seda rohkem hinnatakse köögiviljade vajadust toidus. Moodustavad ju kõik taimede juured, seemned, viljad ja õied taime varasalve ja on seega suured energiaallikad. Elavad koed ja rakud lehtedes on vitamiinide kandjad ja soolade sisaldajad. Terav Eestlane SALATILL naturaalse maitseseguga on Sinul võimalik nautida seda kõige paremat ja kaotada üksluisuse igapäeva toitumisest ja unustada tulevikus kroonilised halvast toitumisest tekkinud elustiili vaegused. Vaata ka Terav Eestlane sotsiaalmeedias FB ja Instagram. Katseta veel , hakklihaga, sügav külmutatud kaunviljadega,  köögiviljade vokkimisel.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine