Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

SUPISEGU (90)

4,90 

Koostisosad: punane/roheline paprika, küüslauk, majoraan, tilliseemned, pipar( rosé, must, valge, punane) estragon, cayenne pipar.

Supisegu on loodud kõiksugu erinevate suppide valmistamiseks, et saaksid nautida puhast naturaalsust ja tervislikkust. Aed-, köögi-, juur-, kaunvilja supid, taime supid, liha supid, kala supid ja mis iganes fantaasia lennata laseb. Kui kohe üle paned, võid tõeliselt tulise supi saada ja tunda Taimaa hõngu ja maitset.

Kategooria: Sildid: , , , , ,

Koostisosad: punane/roheline paprika, küüslauk, majoraan, tilliseemned, pipar( rosé, must, valge, punane), estragon, cayenne pipar.

Supisegu  maitsesegu on teravamapoolne, kuid kui kui katsetad, saad aru et teravus ei ole näitaja, maitsva toidu tegemisel. Supisegu on loodud kõiksugu erinevate suppide valmistamiseks, et saaksid nautida puhast naturaalsust ja tervislikkust. Aed-, köögi-, juur-, kaunvilja supid, taime supid, liha supid, kala supid ja mis iganes fantaasia lennata laseb. Kõige tähtsam on Supisegu puhul, et sa teeksid selle maitsesegu endale selgeks. Kui kohe üle paned, võid tõeliselt tulise supi saada ja tunda Taimaa hõngu. Kuid mõistlikult doseerides, võid anda ka Supiseguga suppi 3 aastasele lapsele. Vaata ka tegemisi Terav Eestlane  FB või Instagramis.

Katseta oma maitset veel:

kõiksugu suppidega, hakklihaga, pikkpoisiga, marinaadidega.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine