Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

Terav Eestlane -sega , ületad raskused rõõmuga naturaalse, kasuliku, soodsa toidu valmistamisel !

Terav Eestlane oü maitsesegude valmistajana ,samuti oleme müünud maitseaineid kaubanduses/laadad/koolitused läbi degusteerimiste lasteaiad/maaülikool. Toiduaineteks aedviljad, kana, kala, liha, magustoit. Võime julgelt väita, et olen  rääkinud  Eestimaa inimestega toiduainetest ja toitumisest, üldisest tervisest, harjumustest, soovidest, probleemidest, nii suured kui väiksed, noorte kui  eakate inimestega  arvuliselt suurusjärgus  30000 inimest  ja rohkem.

Meil on olnud võimalus seista erinevates Eestimaa nurkades, jaekaubanduste kassalintide ees, erinevates poekettides  Coop, Rimi, Grossi, toidupoed ja oleme suhteliselt kindlad endas, miks võib olla tekkinud Eestimaal ülekaaluliste pandeemia. Meie arvates on see inimeste suhtumine ja kuldse kesktee oskamatuse leidmine toitumisse ja suhtumise ühekülgsus lollide vabandustega. a la MA EI OSKA, MA EI TAHA, MUL EI OLE AEGA. EI VAADATA TÕELE NÄKKU, KUKUTAKSE MOEDIEETIDEGA ÄÄRMUSEST, ÄÄRMUSESSE, arvestamata kas see üldse individuaalselt inimesele sobib ja ka rõõmu valmistab. 

Iga posija ja dieediguru surub oma kaheldavaid teadmisi peale, viidates nn. „ teaduslikud uuringud Ameerikast või Hiinast,,. Kus kindlasti on oma tõed ja tarkused. Samas aga tuleb mõista, et maailmas tuleb igapäevaselt ca 250 teaduslikku uuringut toitumisest ja enamus on rahastatud suurtootjate ja ravimitööstuse poolt.  Kui igast uuringust natuke lõiguke võtta, esitleda nii nagu vaja, manipuleerides andmetega ja jättes midagi kirjutamata siis ongi võimalik pöörata kõik peapeale. Näiteks, kui sõltumatu Sveitsi uuringu keskus ütleb :  1.söö viis rohelist asja, tervis tuleb. 2.Kui toitud õigesti, on Sinu tervis korras. Pekipõletaja TeravEestlane tõdeb, et nn“ sõltumatu Šveitsi labor ei valeta ja selline tegevus võib suures plaanis olla tervisele kasulik, nagu väidetakse, lüües inimesed ühte patta nii noored, kui ka vanad.

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine