Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

Külmpress mahe Rüpsiõli 500ml ÖKO

8,40 

Laos

Terav Eestlane ÖKO RÜPSIÕLI. Kuldne, pehme maitsega, mahe külmpressitud rafineerimata taimeõli. Rüps on rapsi sarnane taim, sobib paremini mahetootmiseks. Rüps on aretatud naerist, mis on pigem magusama mekiga (õli pole magus), raps aga kaalikast, mis on pigem kibedam, seetõttu peetakse rüpsiõli parema maitsega toiduõliks kui rapsiõli. Praadimiseks,küpsetiste taignasse,küpsetiste määrimiseks, marinaadile, pastale. 100g sisaldab keskmiselt: Omega 3 – 11g, Omega 6 – 21g, E-vitamiin 20mg(167%)*keskmine täiskasvanud võrdluskogus. Suitsemispunkt 170oC.

Terav Eestlane ÖKO RÜPSIÕLI. Kuldne, pehme maitsega, mahe külmpressitud rafineerimata taimeõli. Rüps on rapsi sarnane taim, sobib paremini mahetootmiseks. Rüps on aretatud naerist, mis on pigem magusama mekiga (õli pole magus), raps aga kaalikast, mis on pigem kibedam, seetõttu peetakse rüpsiõli parema maitsega toiduõliks kui rapsiõli. Praadimiseks,küpsetiste taignasse,küpsetiste määrimiseks, marinaadile, pastale. 100g sisaldab keskmiselt: Omega 3 – 11g, Omega 6 – 21g, E-vitamiin 20mg(167%)*keskmine täiskasvanud võrdluskogus. Suitsemispunkt 170oC. Küllastunud rasvhapped 10g, monoküllastamata 12g, polüküllastunud rasvhapped 78g.

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine