Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

AASIA VIIS VÜRTSI (90g)

5,90 

Koostisosad: apteegitill, kaneel, must pipar, tähtaniis, nelk.

Aasia 5 vürtsi on klassikaline Aasiamaade vürtisegu, kus teravust on, kuid see ei häiri, oleneb doseerimisest. Aasiamaades süüakse Aasia 5 vürtsiga nii parti, sealiha, aedvilju kui kõike muud. Aasia viis vürtsi on sealmaal universaalne maitsesegu, mis on seda olnud juba aastatuhandeid. Kas tuleb tuttav ette ja proovi Pekingi part, punane sealiha Aasia 5 vürtsiga, wokitud köögiviljad, Sina võid kiirema tulemuse puhul kasutada sügavkülmutatud köögivilju VOKKIMISEL. Fantaseeri kastmetega, aasiapäraste toitudega.

Kategooria: Sildid: , , ,

Koostisosad: apteegitill, kaneel, must pipar, tähtaniis, nelk.

Aasia 5 vürtsi on klassikaline Aasiamaade vürtisegu, kus teravust on, kui see ei häiri. Terav Eestlane teab, Aasiamaades süüakse Aasia 5 vürtsiga nii parti, sealiha, aedvilju kui kõike muud. Aasia viis vürtsi on sealmaal universaalne maitsesegu, mis on seda olnud juba aastatuhandeid. Kas tuleb tuttav ette ja proovi Pekingi part, punane sealiha Aasia 5 vürtsiga, wokitud köögiviljad, Sina võid kiirema tulemuse puhul kasutada sügavkülmutatud köögivilju VOKKIMISEL. Lase fantaasial lennata. Täiusliku vokiroa tarvis peab vokkpann olema võimalikult kuum ja õli selles maksimum kuumusel olema. Niipea kui toit põletavkuuma panniga kokku puutub, aurustub selles olev vesi ning algab Millardi reaktsioon. Küpsetusõli molekulid lõhustuvad panni särisevas kuumuses, muutudes maitsvamateks ning luues koos pruunistumisel tekkinud molekulidega suitsuseid vokimaitseid Terav Eestlane Aasia 5 vürtsiga. Toiduained peavad olema ühtlaselt peeneks hakitud, et need väljast ennem ära ei kõrbeks, kuni sisu valmis küpseb ja pehmeneb. Nii kõrge kuumuse juures tuleb toitu pidevalt segada, et see ühtlaselt valmiks. Hoia kuumus kõrgel ja lisa uued koostisosad ükshaaval, et panni pind püsiks tuline. Toit jätkab aurude mõjul küpsemist ka õhus olles. Head nautimist Terav Eestlane AASIA 5 vürtsi – ga parti, sealiha, köögivilju, kastmetega, aasiapäraste toitudega.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine