Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

ASAHH (125g)

5,90 

Koostisosad: paprika, küüslauk, must pipar, oregano, cayenne pipar, tüümian.

Asahh maitsesegu on nii mahe kui terav, seda Sina saad otsustada doseerimisel. Maitseb nii lastele kui eakatele lihtsalt maitsva naturaalse igapäevatoidu tegemisel. Asahh sobib nii valge linnulihaga kui sea-, looma-, lamba lihaga, köögiviljad, kastmed, dipikastmed, hapukoor,marinaadidega, kanahautistega, kanahakklihaga, kanasupiga, praekartulitega, kartulipudruga, lihahautistega, makaronidega, lihapraega, hakklihaga.

Kategooria: Sildid: , , , , ,

Koostisosad: paprika, küüslauk, must pipar, oregano, cayenne pipar, tüümian.

Asahh maitsesegu on nii mahe kui terav, seda Sina saad otsustada doseerimisel. Maitseb nii lastele kui eakatele lihtsalt maitsva naturaalse igapäevatoidu tegemisel. Asahh sobib nii valge linnulihaga kui sea-, looma-, lamba lihaga, köögiviljad, kastmed, dipikastmed, hapukoor,marinaadidega, kanahautistega, kanahakklihaga, kanasupiga, praekartulitega, kartulipudruga, lihahautistega, makaronidega, lihapraega, hakklihaga.  Makaronid hakklihaga, kus asahh teeb oma töö sellisena, et toidu anum saab sekunditega tühjaks ja nõutakse juurde. Iga lihatükk on erinev, olgu ta siis kana või loom. Küpsemise aega mõjutavad tüki paksus, selle vee ja rasvasisaldus, kui palju kiulist sidekude selles on ja luude asetus. Rasv juhib halvasti kuumust, seetõttu kulub rasvaste lihatükkide küpsetamisele kauem. Sitke valge sidekoega liha vajab samuti pikemat küpsetamist, et tugev kude laguneks mahlaseks zelatiiniks. Kondid juhivad kuumuse kiiresti liha sisse, kiirendades küpsemisaega. Kõige lihtsam on liha küpsust kontrollida digitaalse lihatermomeetriga. Punast liha võib mõõta ka selle võlimuse ja pehmuse järgi küpsetades seda soovitud valmiduseni. Valge liha näiteks kana, tuleb hästi läbi kuumutada, samas sealiha peab olema küps, aga võib jääda veidi roosakaks. Kasuta ülevalpool toodud juhtnööre Terav Eestlane maitsesegudega, et kontrollida, kas liha on õigesti küpsenud Asahh – i naturaalse maitseseguga.


Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine