Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

KANA SUMAHH (140g)

6,90 

Koostisosad: sumahh, küüslauk, paprika, pomerants, vürts, must pipar.

KANA SUMAHH on naturaalne maitsesegu mis annab hapuka maitse noodi , mis tuleb sumahhi maitsest. Pomerants ja vürts täiendavad musta pipart ja nii saadki täiesti erilise maitse, mis sobib enamus valge lihaga – kana, part, kalkun, hani.  Samuti proovi salatites, aedviljadega.

Kategooria: Sildid: , , , , , ,

Koostisosad: sumahh, küüslauk, paprika, pomerants, vürts, must pipar.

KANA SUMAHH on naturaalne maitsesegu mis annab hapuka maitse noodi , mis tuleb sumahhi maitsest. Pomerants ja vürts täiendavad musta pipart ja nii saadki täiesti erilise maitse, mis sobib enamus valge lihaga – kana, part, kalkun, hani.  Samuti proovi salatites, aedviljadega. MIKS NII PALJUD TOIDUD MAITSEVAD NAGU KANA ? – hani, konn, madu, kilpkonn, salamander, tuvi….kõik maitsevad natuke nagu kana. sellele on loogiline seletus. LIHASKIU tüüp – kanad ei tegele eriti vastupidavus spordiga, mistõttu koosneb nende liha enamasti heledast ,,kiirest,, lihastest, mis on mõeldud tugevate lühiajaliste liigutuste jaoks nagu tiibade lehvitamine. Kiirelt liikuvad lihased on pehmed, saledad ja ilma tugevamat maitset andva rasvata. Enamiku loomade liha maitseb nagu kana, näiteks ka tuvi- ja konnaliha, sest nende heleda lihase osakaal kehas on sarnane. Terav Eestlane Kana Sumahh on just loodud üksluise valge liha maitsestamiseks, et saaksid nautida igapäevast naturaalset igapäeva toitu nii, et kogu perele maitseb.

 

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine