Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

KARTUL KUUM (130g)

4,90 

Koostisosad: küüslauk, köömen, cayenne pipar, oregano.

Kartul Kuum on teravapoolne naturaalne maitsesegu Terav Eestlane, mis kindlasti sobib kartuli, bataadi ja muude köögi-, juur-, aedviljadega. Kartulid koorega või ilma, ahjus-, pannil-, keedetud-, grillitud

Koostisosad: küüslauk, köömen, cayenne pipar, oregano.

Kartul Kuum on teravapoolne naturaalne maitsesegu, mis kindlasti sobib kartuli, bataadi ja muude köögi-, juur-, aedviljadega. Kartulid koorega või ilma, ahjus-, pannil-, keedetud-, grillitud – see Terav Eestlane KARTUL KUUM – ale meeldib. Kartulil oli ja on kindel koht eestlaste toidulaual. Tänapäeva tarbija tahab head kvaliteeti ning turul konkureerimiseks peab tootja teatud nõudmisi täitma – kartulikoor olgu õhuke ja sile, sisu aga ühtlaselt kollane ja peenestruktuuriline, toidu valmistamisel ühtlaselt pehmenev. Kartuli sorte on palju ja kartuli uudsed kasutusvõimalused. Et Sinu  elu igavaks ei muutuks, siis Terav Eestlane naturaalne KARTUL KUUM teeb Sinu elu maitseküllasemaks ja annab ka särtsu. Vaata tegemisi ka Terav Eestlane FB ja Instagramist.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine