Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

RIIS (130g)

4,90 

Koostisosad: sibul, kurkum, paprika, vürtsköömen.

RIIS naturaalne maitsesegu on mahe ja võimaluste rohke maitsesegu. Sobib kindlasti enamus riisi roogadega, kuid ka kana, kalkun, hani ja muu valge lihaga. Kindlasti võib sobida aed-, juur-, köögi-, kaunviljadega.

Koostisosad: sibul, kurkum, paprika, vürtsköömen.

RIIS naturaalne maitsesegu on mahe ja võimaluste rohke maitsesegu. Sobib kindlasti enamus riisi roogadega, kuid ka kana, kalkun, hani ja muu valge lihaga. Kindlasti võib sobida aed-, juur-, köögi-, kaunviljadega. Võib juhtuda, kui Terav Eestlane RIISI maitsesegu hakkad kasutama, muutub see Sinule universaalseks maitseks, millest hakkad puudust tundma. Kuidas näiteks riisi teha RIISI naturaalse maitseseguga- kuigi enamik riisisorte võib endasse imada kolm korda oma kaalu jagu vett, muudab liigne veehulk terad pudruseks ja limaseks. Täiusliku riisi ( sõmer ja mitte kleepuv ) keetmiseks tuleb võtta võrdses koguses vett ja riisi suhtega 1:1 ning lisaks natuke vett aurustumise jaoks. Mõistlikuks aurustumisevee koguseks tuleks valge riisi puhul arvestada vett nii, et riis oleks 2,5cm ulatuses veega kaetud. Pea silmas, et laiast keedunõust aurustub vesi kiiremini ja sel juhul tuleb arvestada suurema veevajadusega. Vaata Terav Eestlane tegemisi FB ja naturaalne igapäevatoit on väga lihtne.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine