Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

TŠILLI SAHMAKAS (120g)

5,90 

Koostisosad: tšilli, küüslauk, köömned, oregano, paprika magus, vürts, loorber, tüümian.

Tšilli Sahmakas on maitsesegu, mis sobib kõige paremini valge lihaga e. kana. Kana koivad, kana tiivad, kana filee, kana kael jne. Tšilli sahmakas on teravama poolne maitsesegu, mis väga hästi sobib/meeldib lastele ja eakatele. marinaadidega, grillkana, kanahautistega, kanahakklihaga, kanasupiga. Jagub vähemalt 7kg kanale. Kilole kanale läheb 3-4 tl Tšilli Sahmaka maitsesegu. Mida rohkem paned seda tulisem.

Koostisosad: tšilli, küüslauk, köömned, oregano, paprika magus, vürts, loorber, tüümian.

Tšilli sahmakas on maitsesegu, mis sobib kõige paremini valge lihaga e. kana. Kana koivad, kana tiivad, kana filee, kana kael jne. Tšilli sahmakas on teravama poolne maitsesegu, mis väga hästi sobib/meeldib lastele ja eakatele. Õige koguse soola lisamisel saad parima tulemuse Tšilli Sahmakaga. Katseta ka kindlasti veel erinevate toiduainetega, et saaksid just parimast parima naturaalse toidu. Kui teed ahjus kana Terav Eestlane soovitab Tšilli Sahmakaga: võiks kasutada nõksu kana ja kalkuni küpsetamisel- linnuliha asetatakse ahju rinnapool all. Seda seepärast, et linnu seljaosa on tunduvalt rasvasem, nii et sel moel küpsetades nõrgub rasv liha sisse – andes sellele rikkaliku maitse ja mahlase tekstuuri. Rind ülespoole küpsemisel valgub maitseküllane rasv panni põhja ja läheb raisku.
marinaadidega, kanahautistega, kanahakklihaga, kanasupiga.
Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine