Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

HAKKLIHA (115g)

4,90 

Koostisosad: vürtsköömen, paprika magus, sibul, tšilli, koriander, loorber, ingver, must pipar.

Terav Eestlane HAKKLIHA naturaalne maitsesegu võid kasutada kindlasti koheselt kõikide lihatüüpide peal. Siga, loom, uluk, lammas, kits, hirv, muud meelepärased loomad millest hakkliha tehtud. KATSETA ka aed-, juur-, kaun-, köögiviljadega.

Koostisosad: vürtsköömen, paprika magus, sibul, tšilli, koriander, loorber, ingver, must pipar.

HAKKLIHA naturaalne maitsesegu võid kasutada kindlasti koheselt kõikide lihatüüpide peal. Siga, loom, uluk, lammas, kits, hirv, muud meelepärased loomad millest hakkliha tehtud. Kindlasti võid kastmete maitsestamiseks kasutada, või muu meelepärase toidu valmistamisel. KATSETA ka aed-, juur-, kaun-, köögiviljadega.

Hakkliha valmistamises võite erinevaid Terav Eestlase maitseaineid ja lisandeid kasutades saada iga kord erineva tulemuse ja nii ei muutu toiduvalmistamine kunagi igavaks ega ühekülgseks. Kasuta erinevate hakkliha tüüpide maitsestamiseks Terav Eestlane HAKKLIHA maitsesegu või muud valikus olevaid naturaalseid maitseid Asahh, Mexico, Sislõkk, Küüslaugu pipar, PIPARII või muu sobiv maitse. Kes on kordki lisanud hakklihale Terava Eestlane maitsesegu, see naljalt tulevikus sellest ei loobu. Proovi, katseta, naudi.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine