Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

HAPU KALA (150g)

6,90 

Koostisosad: sumahh, küüslauk, kurkum, must pipar, vürts.

Hapu Kala naturaalselt annab  võimaluse nautida naturaalset forelli, makrelli, lõhe, heeringas, säga, tursk, riffahven, jõeahven ,paltus, lest, haug, koha, angerjas, linask ja muud meelepärased söödavad kalad. Sobib köögi-, juur-, aed-, kaunviljadega, salatid, hautised, grillsalatiks, lillkapsaga, tomat ja muud põnevad taimsed toiduained. Hapu kalaga muutub taimetoit maitsekülluslikuks.

Kategooria: Sildid: , , , ,

Koostisosad: sumahh, küüslauk, kurkum, must pipar, vürts.

Hapu kala maitsesegu on üks huvitav frukt,  ta sobib väga hästi erinevatele salatitele ja mõeldud erinevatest kalaliikidest valmistatud toitude valmistamiseks. Hapu Kala naturaalselt annab  võimaluse nautida naturaalset forelli, makrelli, lõhe, heeringas, säga, tursk, riffahven, jõeahven ,paltus, lest, haug, koha, angerjas, linask ja muud meelepärased söödavad kalad.  Kala on valgurikas ja sisaldab palju selliseid toitaineid nagu jood, kaltsium, ning B- ja D- vitamiinid, olles samas madala kolesteroolitasemega. Kala liigitatakse  sageli rasvaseks ja valgeks kalaks.

Terav Eestlane Hapu kala on maitsesegu millega Sina teed oma taimetoidu põnevaks ja super heaks. Proovi. Sobib köögi-, juur-, aed-, kaunviljadega, salatid, hautised, grillsalatiks, lillkapsaga, tomat ja muud põnevad taimsed toiduained. Hapu kalaga muutub taimetoit maitsekülluslikuks  ja taimetoidust on võimalik saada kõiki vajalikke toitaineid, veganid aga peavad tarbima mõningaid töödeldud ja rikastatud toiduaineid, et saada kõiki organismile vajalikke aineid. Näiteks on ainsad usaldusväärsed ja looduslikud B12- vitamiini allikad liha ja loomsed toidud, samuti on rikastamata vegantoodetes väga vähe D- vitamiini.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine