Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

KÜÜSLAUGU PIPAR (150g)

5,90 

Koostis: 70% küüslauk, 30% pipar. Universaalne maitseaine Sinu köögis.

Küüslaugu pipart võid kasutada hommiku muna praadimisel, vutimuna omletis. Aed-, juur-, köögi-, kaunviljadega ja muu taime toiduga. Samuti kartulite praadimisel ja ahjus tegemisel, samuti grillil. Küüslaugu pipar väga armastab kana, siga, lammast, veist, ulukit, küülikut, parti, ja kõike muud taimset ja loomset. Kindlasti soovitame vaadata ka Küüsvürts, Tšillilauk, Roslauk. Eriti mõnus sooja juustusaia peale enne ahju minekut.

Koostis: 70% küüslauk, 30% pipar. Universaalne maitseaine Sinu köögis.

Küüslaugu pipar on eestlaste seas kindlal kohal olnud alati. Terav Eestlane Küüslaugupipar on võlunud toidu tegemisel nii kodu perenaisi, peremehi. Väikeseid lapsi ja vanemaid – vanaisasi ja vanaemasi. Lihtne maitsesegu – küüslauk ja must pipar. Küüslaugu pipart võid kasutada hommiku muna praadimisel, vutimuna omletis. Aed-, juur-, köögi-, kaunviljadega ja muu taime toiduga. Samuti kartulite praadimisel ja ahjus tegemisel, samuti grillil. Küüslaugu pipar väga armastab kana, siga, lammast, veist, ulukit, küülikut, parti, ja kõike muud taimset ja loomset. Kindlasti soovitame vaadata ka Küüsvürts, Tšillilauk, Roslauk. Vaata ka Terav Eestlane  FB ja Instagramis.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine