Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

UNIVERSAAL (110g)

5,90 

Koostisosad: sibul, paprika, küüslauk, rosmariin, tšilli, kurkum, tüümian.

Terav Eestlane Universaal maitsesegu naturaalselt sobib väga paljude toiduainetega – kartul, riis, pasta, aed-, köögi-, juur-, kaun-, mugulviljad, kapsalised, erinevad liha tüübid siga, loom, lammas, kits, küülik, uluk. Kindlasti proovi supid, marinaadid, hautised, maitseõlid.

Kategooria: Sildid: , , , , ,

Koostisosad: sibul, paprika, küüslauk, rosmariin, tšilli, kurkum, tüümian.

UNIVERSAAL maitsesegu Terav Eestlaselt on võimalus lihtsalt ja maitsvalt toituda. Universaal maitsesegu naturaalselt sobib väga paljude toiduainetega – kartul, riis, pasta, aed-, köögi-, juur-, kaun-, mugulviljad, kapsalised, erinevad liha tüübid siga, loom, lammas, kits, küülik, uluk. Kindlasti proovi supid, marinaadid, hautised, maitseõlid.

Terav Eestlase UNIVERSAALIGA on Sinul võimalus nautida SUPERTOITUDE rohkust – mis on funksionaalsed toiduained, milles on väidetavalt palju tervist tugevdavaid toitaineid ja vähe – kui üldse- puudusi. Pigem aga on see nimetus turundustrikk ja moeväljend, kui tõsiteaduslik fakt. Tegelikkuses supertoit ongi naturaalne igapäevatoit – kartul, riis, pasta, aed-, köögi-, juur-, kaun-, mugulviljad, kapsalised, erinevad liha tüübid siga, loom, lammas, kits, küülik, uluk.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine