Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

FAIJTA (120g)

4,90 

Koostisosad: tšilli, küüslauk, apteegitill, paprika , cayenne pipar.

Faijta maitsesegu on terav , iseloomuga ja võib juhtuda ,et ei sobi kõigile eestlastele. Kuid kui ei proovi, ei saa teada, kas hakkab meeldima. Faijta maitsesegu sobib kindlasti kanaga – kanakoivad, tulised kanatiivad, kanapada, kana grill, praekana, kaste.. Arvestage sellega, lisades meresoola ja vett/veini/õunaäädikat tuleb kanast ka väga hea kaste, mis on teravalt tuline ja maitseb hästi. Kilole kanale läheb 3-4 tl Fajita maitsesegu.

Kategooria: Sildid: , , , , ,

Koostisosad: tšilli, küüslauk, apteegitill, paprika , cayenne pipar.

Faijta maitsesegu on terav , iseloomuga ja võib juhtuda ,et ei sobi kõigile eestlastele. Kuid kellele meeldib, hakkab meeldima. Faijta maitsesegu sobib kindlasti kanaga – kanakoivad, tulised kanatiivad, kanapada, kana grill, praekana. Arvestage sellega, lisades meresoola ja vett/veini/õunaäädikat tuleb kanast ka väga hea kaste, mis on teravalt tuline ja maitseb hästi. Samuti võid Faijta naturaalse maitseseguga maitsestada köögi-, juur-, kaunvilju. Terav Eestlane Faijta maitseseguga saad katsetada Aasia toite, mis erinevusest hoolimata on ilmseid sarnasusi. Üks neist on see, et köögiviljad moodustavad roa peaosa, mitte pole lisandid. Teine on riis kui peamine teravili. Maitsed ja koostisosi valitakse sageli tasakaalu põhjal ning vastandlike maitsete kooslused – magus, hapu, soolane, vürtsikas – on levinumad kui Lääne köögis. Alusta tervisliku igapäeva toitumisega juba täna ja Sina ei kahetse. Terav Eestlane  maitsesegud aitavad Sind selles. Erinevalt teistest kultuuridest serveerivad Hiinlased suppi söömaaja lõpus, sest see soodustavat seedimist. Kindlasti katseta ka marinaadidega, kanahautistega, kanahakklihaga, kanasupiga. Kilole kanale läheb 3-4 tl Fajita maitsesegu.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine