Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

KALAKAS (130g)

5,90 

Koostisosad: küüslauk, sibul, must pipar, tšilli, paprika.

Kalakas maitsesegu naturaalselt sobib veel liha, kana, lammas ,eriti lamba hautis. Soovitame julgelt katsetada oma ära nägemise järgi. Maitsva pannitäie kalakeste valmistamise tarvis on sul vaja Terav Eestlane KALAKAS.
marinaadidega, erinevate kaladega, kalahautistega, kalasupiga.

Kategooria: Sildid: , , , , ,

Koostisosad: küüslauk, sibul, must pipar, tšilli, paprika.

Katseta oma maitset veel:
marinaadidega, erinevate kaladega, kalahautistega, kalasupiga. Sobib veel liha, kana, lammas ,eriti lamba hautis. Soovitame julgelt katsetada oma ära nägemise järgi. Maitsva pannitäie kalakeste valmistamise tarvis on sul vaja Terav Eestlane KALAKAS. Jäägu vanadele kaladele omad kaaned, mida teil kalaarmastuse kinnituseks teada vaja on, käib kalade ostmise ja nendega ümberkäimise kohta. Kui peate kalaga söögiplaani, vaadake kõigepealt talle silma. Kala pilk peab olema selge ja klaar. Piiluge lõpuste vahele, lõpused ei tohi olla tuhmid, pruunika või hallika tooniga. Võike tähelepanek veel, kui lõpuseid kattev kaas vastu tahtmist kinni vajub, on kala juba õige kaua ostjat oodanud. Laias laastus on kalade värskuse määraja ka lõhn või hais. Kui ikka kalapoodi sisse astud võtab Teid vastu roiskunud hais, mitte värske sahmakas mereõhku, siis jätke suhted selle majaga pigem Toiduametile. Nigel hügieen ja värske kala ei käi kokku. Nii on kala enesega- peab ikka toorelt lõhnama nii hästi, et tahaks ikka seda lauale anda.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine