Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

NUTIKAS NUUDEL (40g)

4,30 

Koostisosad: basiilik, must pipar, muskaatpähkel, karulauk.

Kui oled allergiline ( sisaldab allergeeni muskaatpähkel).

Nutikas Nuudel on ürtide ja vürtside segu, millele annab iseloomu karulauk. Sobib marinaadidega, makaronidega, spagettidega, nuudlitega, lasanjega, salatitega, köögi-, aed-, juur-, kaunviljadega. Katseta ka ise, enda äranägemise järgi. Ürdid saavad oma aroomi ja maitseomadused tarpeenidelt ja fenoolidelt, mis on ühtlasi võimsad antioksüdandid ja põletikuvastased ained. Marinaadidega, makaronidega, spagettidega, nuudlitega, lasanjega, salatitega.

Koostisosad: basiilik, must pipar, muskaatpähkel, karulauk.

Nutikas Nuudel Terav Eestlane maitsesegu on ürtide ja vürtside segu, millele annab iseloomu karulauk. Sobib marinaadidega, makaronidega, spagettidega, nuudlitega, lasanjega, salatitega, köögi-, aed-, juur-, kaunviljadega. Katseta ka ise, enda äranägemise järgi. Ürdid saavad oma aroomi ja maitseomadused tarpeenidelt ja fenoolidelt, mis on ühtlasi võimsad antioksüdandid ja põletikuvastased ained. Ürtide kui ravimtaimede pikka ajalugu ja nüüdisaegset laialdast kasutust ning mõningate neis sisalduvate komponentide kasulikkust arvestades pole sugugi üllatav, et paljud maitsestamiseks kasutatavad ürdid on ka tervisele kasulikud.

Kui oled allergiline ( sisaldab allergeeni muskaatpähkel ).

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine