Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!           Tasuta pakiautomaati alates 30 € ostust.            Lisa ostukorvi tooteid 60 € eest ja saad 20% soodustust!          

MERESOOL peen jahvatus 230g

1,80 

Meresoola saadakse päikese ja tuule mõjul, mille käigus aurustub merevesi. Enamasti ikka soojas ja kuivas kliimas. Kasulikem on looduslik meresool, mis sisaldab järgmisi ühendeid: kaaliumi, naatriumi, kaltsiumi, magneesiumi, seleeni, vaske, räni, joodi, rauda, tsinki ning mangaani.

Meresoola saadakse päikese ja tuule mõjul, mille käigus aurustub merevesi. Enamasti ikka soojas ja kuivas kliimas.
Kasulikem on looduslik meresool, mis sisaldab järgmisi ühendeid: kaaliumi, naatriumi, kaltsiumi, magneesiumi, seleeni, vaske, räni, joodi, rauda, tsinki ning mangaani. Sellised ained võivad aidata reguleerida organismis rakkude toitumist ja nende puhastamist, vormida rakumembraane, parandada närviimpulsside ülekannet, aidata verel hüübida, lihastel lõõgastuda, rahustada närvisüsteemi, reguleerida hormoonide metabolismi.

Meresoola võib kasutada nii toiduvalmistamisel, kui ka kosmeetikas ( nahakoorijad, kreemid).Eriti kasulik on ka meresoolavann, mis  mõjub positiivselt liigestele ja immuunsussüsteemile. Aitab pikendada ka noorulikkust. 100 liitri vee kohta lisada umbes 450-500g meresoola. Meresoolavanni teha tavapärasest pisut jahedama veega ( 37-38 kraadi). Õhututi  umbes tund enne magama minekut. Piisab 15 minutilisest lõõgastumisest.

Retseptid

Retsepti kirjeldus

    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi veebipoodi
      Arvuta saatmine